Vineri, 21.Sep.2018, 04:13:40
Bine ati venit Vizitator | RSS
download zone
Principala | super oferta bridgestone - Forum | Înregistrare | Logare
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: admin, anna, b93lfk  
Forum » bazar » shopping » super oferta bridgestone (vand cauciucuri bridgestone noi)
super oferta bridgestone
adminData: Luni, 04.Iun.2012, 13:17:48 | Mesaj # 1
veteran
Grup: Administratori
Premii: 3
Reputaţie: 100
Status: Offline
vand cauciucuri bridgestone absolut noinoute la pret convenabil . 650 ron bucata . au dimensiunile urmataore 235/55/r19 . pentru detalii contactatima pe privat

VizitatorData: Joi, 10.Oct.2013, 08:24:59 | Mesaj # 2
Grup: Vizitatori

Good to know! We go to Preds games often (I'm here in Nashville as well) and since I'm just getting back in the Atkins swing of thigns, I'm a bit nervous about what to do in the scary outside world. I'm a new reader and love your blog!

VizitatorData: Vineri, 11.Oct.2013, 03:42:07 | Mesaj # 3

Bluehand a comentat: Achizitionat acum o <a href="http://ryrkhuxvstt.com">sapamtana</a> jante tabla plus patru gume de iarna, way ahead of you!Oricum participantii la trafic si mai ales bucurestenii nu vor realiza niciodata ca trebuie sa te pui lapunct din timp, anul trecut am stat cu niste prieteni sa-si puna gume de iarna, bineinteles in mijlocul ei si la cozile de la Autosoft si ma gandeam ca pana laurma nu am scapat tot am stat la cozi pentru altii chiar daca eu aveam gume de iarna Oricum daca nu repeti anuntul cel putin la doua saptamani o sa fie niste destepti sa iti zica prin noiembire decembrie ca puteai sa zici si tu ceva 0 0

VizitatorData: Sâmbătă, 12.Oct.2013, 23:45:46 | Mesaj # 4

Bogdan a comentat: zoso, nu pe <a href="http://clfrfpas.com">cocanudtori</a> ii ia iarna prin surprindere, ci pe cei care trebuie sa curete zapada. Ei nu au televizoare sau internet, sa vada starea vremii, se iau dupa cum sa pisa cainele si dupa ora la care ies gainile din cotet.Problema la romani e ca s-au invatat ca inainte cand aveau Dacii: iti iei cauciucuri numai unde ai tractiune, adica pe fata si numai 2. Problema e ca daca derapezi, cu rotile din spate, nu ai cum sa redresezi masina 0 0

Forum » bazar » shopping » super oferta bridgestone (vand cauciucuri bridgestone noi)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2018

reclama