Joi, 24.Mai.2018, 04:17:57
Bine ati venit Vizitator | RSS
download zone
Principala | Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori - Forum | Înregistrare | Logare
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Moderatorul forumului: anna, b93lfk  
Forum » cafenea » Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori » Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori (mesaje)
Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori
annaData: Joi, 03.Mai.2012, 17:44:03 | Mesaj # 1
colaborator
Grup: Administratori
Premii: 2
Reputaţie: 100
Status: Offline
Adăugat (03.Mai.2012, 14:26:46)
---------------------------------------------
Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios, Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.

Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine! La multi ani plini de realizari!

La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii.

Iti doresc sa mergi pe un drum numit viata, sa te impiedici de un ciob numit noroc, sa cazi intr-o prapastie numita fericire si sa culegi o floare numita iubire. La Multi Ani!

Sanatate si tot ce-ti doresti, sa ai parte de ce ai visat si de ceea ce iubesti. La Multi Ani, sanatate si o viata inflotitoare!

Visele de astazi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte iar gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La Multi Ani!

Astazi e o zi deosebita pentru tine, pasesti pe o noua treapta a vietii. Eu iti doresc sa mergi vrednic(a) pe drumul vietii, sa ai parte de noroc, sanatate si dragoste.

A mai trecut un an din viata ta. Priveste-l cu sufletul unui om intelept si cu ochii limpezi de copil reflectind uimirea si credinta. Iti doresc sa te insoteasca in viata doar adevaratii prieteni: dragostea si optimismul. La Multi Ani!

Sa cresti mare si cuminte, multi ani de-acu-nainte, sa ai parte de fericire sanatate si multa iubire.

Fie ca cele mai frumoase binecuvantari ale lui Dumnezeu sa se rasfranga asupra ta si a zilei tale de nastere!

Sa ai parte de toata caldura omenirii, un car de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet. La Multi Ani!

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos decat cei pe care ii ai deja in buchet. La Multi Ani!

Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata. La Multi Ani!

Inca un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca Cel de Sus sa vegheze mereu asupra ta, sa ai parte numai de bucurii, sanatate si tot ceea ce-ti doresti sa ti se indeplineasca. La Multi Ani!

Ne face deosebita placere sa-ti transmitem, cu prilejul zilei de nastere, urari calduroase de sanatate, liniste sufleteasca si bucurie. La Multi Ani!

Fie ca ceasta zi sa insemne inceputul a tot ceea ce-ti dorestii in viata! Astazi ma gandesc la tine si iti urez o zi de nastere plina de fericire, liniste si momente de neuitat. La Multi Ani!

La Multi Ani, mult, mult noroc in dragoste, mult, mult succes in afaceri si multa, multa, multa sanatate!!!!!!

Iti urez sa prinzi aripi pentru a trece cu usurinta peste toate greutatile vietii. Culege ce e frumos si bucura-te cu adevarat. Petrecere frumoasa de ziua ta, pentru a trai la fel tot anul.

La multi ani cu sanatate, Sa iti dea Domnul tot ce doresti, Zile senine si fericire La Multi Ani sa traiesti!

La Multi Ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate dorintele. Sanatate si numai bucurii.

Nu-ti doresc viata unui trandafir caci e prea scurta, nu-ti doresc nici viata unei stele caci e prea lunga. Iti doresc frumusetea unui trandafir si splendoarea unei stele. LA MULTI ANI!

O zi frumoasa este maine, o zi frumoasa pentru tine. O floare si un sincer La Multi Ani! Sa cresti mare si frumoasa si sa fii si sanatoasa.

Felicitari cu ocazia zilei de nastere! Iti urez sa fii sanatoasa, plina de energie si inspiratie, sa te simti mereu apreciata si iubita. Rezultate maxime in tot ceea ce faci, caldura si dragoste in suflet. La Multi Ani!

--------------------------------------------------------------***********************------------------------------------------------------- ---------

Adăugat (03.Mai.2012, 14:27:38)

A mai trecut un an... Sa-ti amintesti cu placere de toate implinirile, cu melancolie de toate clipele frumoase si cu incredere de tot ce nu ai reusit. La Multi Ani!

Astazi este o zi speciala pentru tine iar tu esti special(a) pentru noi in fiecare zi. Iti doresc din adancul sufletului sa ai parte numai de impliniri, satisfactii si multa sanatate. La multi ani!

In aceasta zi minunata, eu iti doresc sa-ti traiesti viata astfel incat sa nu-ti para rau de niciun pas facut, de niciun zambet daruit. Esti un suflet minunat si ma bucur ca am avut sansa sa te cunosc! Din toata inima iti urez un sincer La Multi Ani!

Iti urez ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa ai parte numai de raze de soare in viata. La Multi Ani!

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!

Adăugat (03.Mai.2012, 14:32:13)
[size=10]Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anu' nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

Sa primesti flori de ziua ta... Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare... La multi ani!

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!

De ziua ta m-am gandit la ceva grandios, magnific, spectaculos. Oricum nu costa nimic sa te gandesti!

Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin internet. Sper ca un an in plus sa te ajute sa descoperi unde e dragostea adevarata. La multi ani!

Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer “La Multi Ani”!

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!

La Multi Ani, cu ocazia aniversarii, multa sanatate si bucurie. Sa fii fericit/a, dar si sa faci fericiti pe altii.Sa fii iubit/a, dar si sa raspandesti iubire in jurul tau. Sa ai parte de tot ce e frumos in lumea asta si toate visele sa ti se implineasca.

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune.La multi ani

Un trandafir s-a atasat de buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet. La Multi Ani!

Sper ca viata ta sa fie o cununa in care trandafirul iubirii si al fericirii sa se impleteasca armonios. La multi ani!

In aceasta zi frumoasa natura sa-ti zimbeasca, cei dragi sa te iubeasca, cei rai sa te ocoleasca. La multi ani!

Iti doresc sa mergi pe un drum numit Viata, sa te impiedici de un ciob numit Noroc, sa cazi intr-o prapastie numita Fericire si sa culegi o floare numita Iubire. La Multi Ani!

Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!!!

Ai mai urcat o treapta dintr-a vietii scara, eu iti doresc din suflet a 100 primavara, iar cand te vei uita-napoi pe treptele urcate, sa nu vezi urme de noroi, ci faptele curate. La multi ani!

De ziua ta de nastere iti doresc sanatate si noroc. Fiecare zi sa inceapa cu o bucurie, fiecare clipa sa iti aduca implinire. La multi ani!

Cunosti pe cineva caruia trebuie sa ii trimit un mesaj de La multi ani, vreo aniversare? Daca stii de ceva petreceri, anunta-ma, caci nu am mai mancat prajituri de mult si imi scade glicemia!

Iti doresc ca in fiecare an numarul de lumanari sa scada si numarul de petreceri, torturi si urari de La multi ani sa creasca!

Credeai ca am uitat de o zi atat de speciala precum nasterea ta? Iti trimit din tot sufletul acest mesaj de la multi ani si te asigur de prietenia mea vesnica!

Nu puteam sa ratam oportunitatea de a spune La Multi Ani unui sef de exceptie. Sa ai o zi excelenta sefu', o meriti din plin!

Cele mai frumoase flori, cele mai sincere urari pentru o zi minunata si un an plin de realizari. La multi ani infloritori!

Sper ca ziua de nastere sa fie inceputul minunat al unui an plin de realizari. La multi ani!

Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine!

Iti urez ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese. La multi ani, sanatate si multe realizari!

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani. La multi ani!

De ziua ta, cele mai mari dorinte sa devina realitate. La multi ani unui sef exemplar!

Din suflet va urez un sincer la multi ani, multa sanatate si tot ceea ce va doriti sa se implineasca. La Multi Ani si toate cele bune.

Sa fii mereu tanar(a) si cu acelasi spirit vesel. Viata sa-ti ofere clipe minunate si bucurii nemaiintalnite. La multi ani fericiti.

Petalele pe care le-ai adunat in floarea vietii tale, lasa-le astazi sa se uneasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele

--------------------------------------------------------******************------------------------------------------------------------------

Adăugat (03.Mai.2012, 17:44:03)
[color=red]Fie ca sfânta sărbătoare a Învierii Domnului să-ţi aducă cele 4 taine divine: încredere, lumină, iubire, speranţă. Clipe de neuitat alături de cei dragi şi numai realizări!

E atâta lumină în jur, pentru fiecare dintre noi. Lasă lumina să intre în casa sufletului tău şi te vei simţi cu adevărat împlinit.

Hristos a înviat! Fie ca lumina Învierii să îţi umple sufletul de speranţă, linişte, bucurie şi iubire!

Aş vrea să petrecem Paştele împreună. Deşi ştiu că nu e posibil, îţi voi fi alături cu sufletul şi fie ca speranţa Învierii să mi te aducă aproape în curând! Paşte fericit!

Redescoperă sentimentele sincere ce ţi se adăpostesc în suflet, fii mai bun cu cei ce au nevoie de dragoste şi sprijin şi la fel de iubitor şi plin de caldură cum numai tu ştii să fii
[color=red]

annaData: Marţi, 15.Mai.2012, 10:48:46 | Mesaj # 2
colaborator
Grup: Administratori
Premii: 2
Reputaţie: 100
Status: Offline
Eu sunt in Tine si Tu esti in Mine,pentru noi nimeni si nimc nu mai exista Te Iubesc din toata Fiinta mea firava si blanda.Un sincer Te Iubesc si spus din inima mea e mai mult si mai presus decat orice altceva.Nimic nu ma poate opri sa te iubesc si nici chiar moartea iubirea noastra e mai presus decat totul cat toate dedicatiile decat toate cuvintele,si numai faptele mele iti dovedesc zi de zi ca Te iubesc,ingerul meu.Te iubesc,eu , Zeita Ta

Adăugat (15.Mai.2012, 10:48:46)
Eu sunt in Tine si Tu esti in Mine,pentru noi nimeni si nimc nu mai exista Te Iubesc din toata Fiinta mea firava si blanda.Un sincer Te Iubesc si spus din inima mea e mai mult si mai presus decat orice altceva.Nimic nu ma poate opri sa te iubesc si nici chiar moartea iubirea noastra e mai presus decat totul cat toate dedicatiile decat toate cuvintele,si numai faptele mele iti dovedesc zi de zi ca Te iubesc,ingerul meu.Te iubesc,eu , Zeita Ta

Forum » cafenea » Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori » Mesaje de "La multi ani"si de sarbatori (mesaje)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2018

reclama